Co nabízíme

NABÍDKA VYSTOUPENÍ LADY & GENTLEMEN


TYP AKCE – SVATBA, NAROZENINY, MALÉ AKCE


 

LADY & GENTLEMEN je velmi žádaná hudební skupina na svatební párty, kde novomanželé chtějí udělat radost svatebčanům živou hudbou. Žánrově pestrý repertoár je určen pro široké vrstvy návštěvníků těchto akcí. Mezi nejsilnější momenty, které si návštěvníci těchto akcí pamatují, patří skvělá komunikace hudebníků s publikem a jeho bezprostřední odezva.

Volbou hudební skupiny LADY & GENTLEMEN můžete Vaši společenskou akci pozvednout na nevšední zážitek.

Cena vystoupení na tomto typu akcí je od 5 500,- Kč (3 hudebníci).

Cena zvukové techniky, osvětlení, velkoplošné projekce a dopravy dohodou dle množství použité techniky.


TYP AKCE – MATURITNÍ PLES, VELKÉ AKCE


 

LADY & GENTLEMEN má letité zkušenosti s řadou zrealizovaných maturitních plesů a velkých společenských událostí. Živě hraný repertoár tvořený skladbami od 60.let do současnosti obsahuje nejen zahraniční hity, ale i české a slovenské písně.

Vystoupení kapely LADY & GENTLEMEN na maturitních plesech vyvolává vždy skvělé reakce publika a umocňuje celkový zážitek návštěvníků.

Cena vystoupení na tomto typu akcí je od 12.000,- Kč (6 hudebníků+ technický personál).

Cena zvukové techniky, osvětlení, velkoplošné projekce a dopravy dohodou dle množství použité techniky.


K.C. SOUND SERVICE – PROFESIONÁLNÍ TECHNIKA NA VAŠI AKCI


 

V ideálním souladu s vystoupením LADY & GENTLEMEN je technický tým K.C. SOUND SERVICE s profesionálním technickým vybavením v oblasti zvukové, světelné techniky a velkoplošné projekce.

K.C. SOUND SERVICE disponuje s tímto technickým vybavením:

1) riderový zvuk RCF 4,5kW, digitální pult YAMAHA TF – 3, analogový pult DYNACORD, bezdrátové mikrofony SHURE, in ear LD Systems, podiové odposlechy Dynacord a RCF a další.

2) světla – otočná inteligentní světla typu WASH, BEAM, konvenční světla LED PAR 64, pult Stairville, LED trubice, dekorační efekty „Hvězdná obloha“, zrcadlové koule, mlhostroj a další.

3) velkoplošná projekce – projektor BENQ, střihový pult ROLAND, live kamery SONY, akční live kamery typu GoPro, rámová plátna a další.

Cena zvukové techniky, osvětlení, velkoplošné projekce a dopravy dohodou dle množství použité techniky.


Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat
Telefon: +420 604 591 528